Przejdź do sklepu

Przejdź do sklepu

Zobacz więcej

Nasze produkty

Nasze produkty

Zobacz więcej

Dojazd
Poradnik

Poradnik

Zobacz więcej

Zostań naszym partnerem

Zostań naszym partnerem

Zobacz więcej

PASTWISKOWA

       Mieszanka traw i motylkowatych drobnonasiennych przeznaczona na zakładanie pastwisk na terenie trwałych użytków zielonych oraz na gruntach ornych. Sprawdza się ona nawet w najtrudniejszych warunkach glebowych i klimatycznych naszego kraju. Najwyższej jakości nasiona traw pastewnych i motylkowatych drobnonasiennych dają duże plony zielonej masy jak i szybkie odrosty po spasaniu. Posiada własności samo regeneracji runi. Jej bogaty i zróżnicowany gatunkowo skład powoduje, że jest ona uniwersalna w użytkowaniu, gwarantuje prawidłowy rozwój i wzrost roślin w każdych warunkach glebowych dając wysoki plon zielonki. Wypasana w odpowiednim momencie charakteryzuje się dobrą wartością odżywczą. Odporna jest na intensywne przygryzanie i wydeptywanie. Wysokie cechy produkcyjne zawdzięcza dużemu udziałowi w składzie życic i kostrzew (77% składu mieszanki). Odmiany krajowe wchodzące w skład mieszanki lepiej plonują i są bardziej odporne na rdzę, choroby grzybowe, suszę i niskie temperatury występujące na terenie Polski. Okres użytkowania nawet do 10 lat.

OPAKOWANIE: - FOLIA: 2, 5, 10 kg; -WOREK: 25 kg

ŁĄKOWA

       Typowa mieszanka traw łąkowych z przeznaczeniem na tereny o dobrej kulturze. Mieszanka traw intensywnych, dająca wysoki plon o zwiększonej zawartości węglowodanów i suchej masy. Mieszanka łąkowa polecana jest szczególnie dla gospodarstw o wysokim poziomie produkcji. Mieszanka nasion traw i motylkowatych drobnonasiennych gwarantuje szybki i duży odrost zielonej masy. Dobór gatunków i odmian zapewnia wysoką jakość uzyskanej paszy. Jest to mieszanka wieloskładnikowa, co w efekcie daje doskonały potencjał wzrostu i plonowania mieszanki nawet w najbardziej specyficznych warunkach siedliskowych. Duży udział wysokopiennych życic i smakowitych odmian traw pozwoli uzyskać paszę wysokiej jakości dla krów mlecznych oraz młodzieży.

OPAKOWANIE: - FOLIA: 2, 5, 10 kg; -WOREK: 25 kg

PASTWISKOWO - KOŚNA

       Mieszanka traw pastwiskowo-kośna - gleby narażone na wysychanie. Mieszanka wieloletnia przeznaczona do użytkowania przemiennego łąkowo pastwiskowego (na zielonkę, kiszonkę i na siano). Duży udział życic pozwoli na uzyskanie paszy smakowitej o dużej wartości pokarmowej. Mieszanka traw przeznaczona na zakładanie pastwisk na terenie trwałych użytków zielonych oraz na gruntach ornych. Przy prawidłowym użytkowaniu uzyskuje się do 5 odrostów w ciągu sezonu. Typowa mieszanka dla gospodarstw o średnio intensywnym poziomie produkcji, daje szybki odrost i wysoki plon zielonej masy. Odporna na przygryzanie i wydeptywanie. Mieszanka traw polecana na tereny całego kraju.

OPAKOWANIE: - FOLIA: 2, 5, 10 kg; -WOREK: 25 kg

KOŚNO - KISZONKOWA

       Mieszanka traw przeznaczona na 1-2 letnie użytkowanie na glebach ornych. Nadaje się na gleby średniozwięźle z uregulowana gospodarka wodna. Mieszanka traw oparta jest na życicach westerwoldzkich i wielokwiatowych dzięki czemu uzyskujemy szybki i duży przyrost masy zielonej. Duży udział koniczyn zwiększa zawartość białka w paszy oraz podnosi wartość pokarmową. Mieszanka zalecana na kiszonkę i sianokiszonkę.

OPAKOWANIE: -WOREK: 10 kg; -WOREK: 25 kg