Przejdź do sklepu

Przejdź do sklepu

Zobacz więcej

Nasze produkty

Nasze produkty

Zobacz więcej

Dojazd
Poradnik

Poradnik

Zobacz więcej

Zostań naszym partnerem

Zostań naszym partnerem

Zobacz więcej

Kontakt

Dodatkowe informacje

 

› Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas" 
ul. Klemczaka 11
63-700 Krotoszyn
centnas@centnas.pl

› Sekretariat:

(062) 725-32-08
(062) 725-32-09

Joanna Gabrysiak

sekretariat@centnas.pl

› Handel:

(062) 725 32 08
(062) 725 32 09
(062) 722 76 09

Kierownik

Marek Krawicki m.krawicki@centnas.pl

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Felisiak   k.felisiak@centnas.pl

Specjalista ds. marketingu / Członek Zarządu

Agata Jakubek-Waligóra agatajw@centnas.pl

› Księgowość:

(062) 722-57-68

Główna Księgowa

Anna Cierniewska ksiegowosc@centnas.pl

Księgowa

Joanna Kubicka faktury@centnas.pl

› Kierownik zakładu:

(062) 725-32-10

Mieczysław Marcisz m.marcisz@centnas.pl

› Laboratorium:

(062) 722-94-61

Kierownik Mariola Walczak

Ewa Maćkowiak-Rak

Ewelina Kempińska

laboratorium@centnas.pl

CENTRUM OGRODNICZE CENTNAS:

(062) 722-76-08

Sławka Kuszaj

Anna Gościniak

Liliana Szkudlarska

centrumogrodnicze@centnas.pl

› Dział plantacyjny:

(062) 722-78-78

Inspektorzy Plantacyjni

Jan Żyto

Sebastian Garkowski s.garkowski@centnas.pl

Jarosław Ochmanowicz  j.ochmanowicz@centnas.pl

Dawid Kolenda d.kolenda@centnas.pl

 

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.